Akit TV, Hizb-ut Tahrir’e Uygulanan Yargı Zulmünü Ekranlara Taşıdı

Akit TV, “28 Şubat’ın Gizli Kahramanları” adlı belgesel programda Hizb-ut Tahrir’e uygulanan yargı zulmünü masaya yatırdı. Hizb-ut Tahrir Türkiye Medya Bürosu Başkanı Mahmut Kar, Akit TV’ye açıklamalarda bulundu.

, 0 Yorum

Akit TV, “28 Şubat’ın Gizli Kahramanları” belgesel programda Hizb-ut Tahrir’e uygulanan yargı zulmünü masaya yatırdı. Hizb-ut Tahrir Türkiye Medya Bürosu Başkanı Mahmut Kar, 28 Şubat sürecinden bugüne Hizb-ut Tahrir’e yönelik yapılan haksızlıkları Akit TV’ye anlattı.

İşte “28 Şubat’ın Gizli Kahramanları” adlı belgesel programın ilgili bölümü:

Belgeselin tamamını izlemek: Akit TV, “28 Şubat’ın Gizli Kahramanları”

Ayrıca yine Akit TV, çeyrek yüzyıldır süren 28 Şubat mağduriyetlerinin sonlanacağı beklentilerinin olduğu bir dönemde Hizb-ut Tahrir’e yönelik son günlerde arttırılan yargı zulmünü gündeme taşımıştı.

“Yargıtay 16. Ceza Dairesi Ne Yapıyor?” başlığıyla verilen haberde Hizb-ut Tahrir Türkiye Medya Bürosu Başkanı Mahmut KAR ile de bir röportaj yer alıyor.

“Bir yapı düşünün… Dünyanın hiçbir yerinde tek bir taş atma dahi şiddet eylemi yok. Mücadele yöntemi olarak şiddeti tümüyle reddediyor. Terörün yanından dahi geçmiyor. Fakat buna rağmen Hizb-ut Tahrir üyeleri Türkiye’de buna rağmen 1960’lı yıllardan beri gözaltına alınıyor, tutuklanıyor, hapse atılıyor.” denilen video haberi sizler için paylaşıyoruz:

Bir cevap yazın

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN