Erdoğan:Bizim Türkiye Cumhuriyeti devletinden başka devletimiz yok

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bizim Türkiye Cumhuriyeti devletinden başka hiç bir devletimiz yoktur. Kim ne derse desin? Hepsi hikâye.” dedi..

, 0 Yorum

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ‘tek millet’, ‘tek devlet’, ‘tek bayrak’, ‘tek devlet’ sloganının AKP’nin ‘manifestosu’ olduğunu belirterek “Bizim Türkiye Cumhuriyet devletinden başka devletimiz yoktur; kim ne derse desin, hepsi hikâye” dedi.

Rize’de konuşan Erdoğan’ın açıklamalarında ilgili kısım şöyle:

“Bazıları paçavralarla dolaştılar ve sen o paçavraların altında Hakkari’de gittin miting yaptın. Kime neyi anlatıyorsun. Tek vatan, bizim doğu illerimizi bölmek istemediler mi, girdiler. Biz oraları size mezar ederiz, mezar dedik. İşte Gabar’da, Tendürek’te, bütün oralarda şu anda güvenlik güçlerimiz gece gündüz demeden inlerine girdik. Şu anda da yoğun bir şekilde operasyonlar devam ediyor. Şehidimizin kanını biz yerde bırakmayacağız. Bu dörtlü AK Parti’nin manifestosudur. Bizim Türkiye Cumhuriyet Devleti’nden başka hiçbir devletimiz yoktur. Kim ne derse desin, hikaye. Ben size partimin genel başkanı, aynı zamanda manifestomuzu söylüyorum. Tek millet, tek devlet, tek bayrak, tek devlet. ”

Ajanslar

Bir cevap yazın

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN