‘Hilafet Ümmetin İzzetini ve Kudüs’ün Statüsünü Geri Döndürecektir’

Hilafet’in yıkılışının 97. Hicri yıl dönümünde binlerce #HizbutTahrir destekçisi ve Kudüs halkı Mescid-i Aksa’nın avlusunda “Hilafet ümmetin izzetini ve Kudüs’ün statüsünü geri döndürecektir” sloganıyla buluştu.

, 0 Yorum

Hilafet’in yıkılışının 97. Hicri yıl dönümünde binlerce #HizbutTahrir destekçisi ve Kudüs halkı Mescidi Aksa’nın avlusunda “Hilafet ümmetin izzetini ve Kudüs’ün statüsünü geri döndürecektir” sloganıyla buluştu.

28 Recep etkinlikleri kapsamında Hizb-ut Tahrir gençleri ve Kudüs halkı, Mescidi Aksa’da tekbir ve dualar eşliğinde ümmetin birliği, izzeti, onuru ve Müslümanların liderliği Raşidi Hilafet için ellerini semaya kaldırdı.

Hilafet’in yıkılışının 97. yıl dönümünde binlerce #HizbutTahrir destekçisi ve Kudüs halkı Mescidi Aksa’nın avlusunda “Hilafet ümmetin izzetini ve Kudüs’ün statüsünü geri döndürecektir” sloganıyla buluştu.

Şeyh İsam Amira konuşmasında, Hilafet’in yokluğunda meydana gelen felaketlere vurgu yaptı.

Hizb-ut Tahrir Mübarek Belde Filistin, 14 Nisan Cumartesi günü El-Halil ve Cenin’de ve 21 Nisan’da Ramallah’ta gösteriler düzenleyeceğini duyurdu.

Hizb-ut Tahrir, 28 Recep etkinlikleri kapsamında Afrika’dan Asya’ya, Orta Doğu’dan Avrupa’ya birçok bölgede çeşitli programlar düzenlemeye devam ediyor.

FOTO GALERİ

Kaynak: hizb-ut-tahrir.info

Bir cevap yazın

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN