Köklü Değişim Medya Cuma Namazı Sonrası Altı İlde Basın Açıklaması Düzenledi

Köklü Değişim Medya tarafından Ankara, Van, Bitlis, Kahramanmaraş, Aydın ve Mersin’de “Medine-Kudüs-Kur’an/Kutsallarını Koru Müslüman” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi. Müslümanlar kutsallarına sahip çıktı.

, 0 Yorum

Köklü Değişim Medya Ankara, Van, Bitlis, Kahramanmaraş, Aydın ve Mersin’de “Medine-Kudüs-Kur’an Kutsallarını Koru Müslüman” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi. Müslümanlar kutsallarına sahip çıktı. Köklü Değişim Hatay ve Gaziantep temsilciliklerinin düzenlemiş olduğu  “Medine-Kudüs-Kur’an /Kutsallarını Koru Müslüman” başlıklı basın açıklaması emniyetin engellemesi nedeni ile gerçekleştirilemedi.

Köklü Değişim Medya, kutsallarımıza yapılan saldırıları lanetlemek ve beldelerimizin sahipsiz olmadığını göstermek için Türkiye’nin birçok şehrinde protesto gösterileri ve basın açıklamaları düzenledi.

Müslüman Türkiye halkını kutsallarını korumaya davet eden basın açıklamalarından Ankara’daki Hacıbayram Camii’nde gerçekleştirildi. Basın açıklaması programına Ankaralı Müslümanlar da yoğun bir katılım gösterdi. Ankara’daki programda basın açıklamasını Köklü Değişim adına İlahiyatçı-Yazar Abdullah İMAMOĞLU yaptı.

Köklü Değişim Van Temsilciliği’nin düzenlemiş olduğu program Hz. Ömer Camii’nde gerçekleştirildi. “Kutsallarını Koru Müslüman” başlıklı basın açıklaması Müslümanların yoğun katılımı ile gerçekleştirildi

Köklü Değişim Kahramanmaraş Temsilciliği’nin düzenlediği program Ulu Camii’de Cuma Namazı sonrası gerçekleştirildi.

Köklü Değişim Aydın Temsilciliği’nin düzenlediği program Bey Camii’nde gerçekleştirildi.

Köklü Değişim Bitlis Temsilciliği’nin düzenlediği program Merkez İbadullah Camii’nde gerçekleştirildi.

Köklü Değişim Mersin Temsilciliği’nin düzenlediği program Ulu Camii’de halkın yoğun katılımı ve Tekbirler eşliğinde gerçekleştirildi.

Köklü Değişim Hatay ve Gaziantep temsilciliklerinin düzenlemiş olduğu  “Medine-Kudüs-Kur’an /Kutsallarını Koru Müslüman” başlıklı basın açıklaması emniyetin engellemesi nedeni ile gerçekleştirilemedi.

Kaynak: Köklü Değişim Medya

 

Bir cevap yazın

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN