Köklü Değişim Yayıncılık 37. Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı’nda

Köklü Değişim Yayıncılık, bu yıl Melike Hatun Camii avlusunda düzenlenen 37. Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı’nda okuyucularıyla buluşuyor.

, 0 Yorum

Köklü Değişim Yayıncılık, bu yıl Melike Hatun Camii avlusunda düzenlenen 37. Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı’nda okuyucularıyla buluşuyor. Önceleri Kocatepe Camii avlusunda yapılan fuar, bundan sonra Opera Meydanı’na yapılan Melike Hatun Camii avlusunda yapılacak.

  1. Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı’nın açılış merasimi, Kur’an-ı Kerim tilaveti ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Genel Müdürü Mehmet Savaş Polat’ın konuşmasıyla başladı. Daha sonra kürsüye gelen Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş da bir konuşma gerçekleştirdi. Konuşmasının bitiminde fuarın açılışını yapan Erbaş ve beraberindeki heyet, fuarda yer alan stantları gezdi, Köklü Değişim Yayıncılık standında Ankara Temsilcimiz Kadir Kaşıkcı ve Haber Editörümüz Ahmet Sivren tarafından karşılandı.

Diyanet Vakfı tarafından düzenlenen ve 10 Haziran’a kadar açık olacak 37. Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı’nda 105 stant ve 150 yayınevi yer alıyor. Kitapseverler, 11:00-24:00 saatleri arasında fuarı ziyaret edebilecek.

Bir cevap yazın

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN