Siyasi Bakışlar’da İdlib Kuşatması ve Olası Sonuçları Konuşuldu

Köklü Değişim Medya bünyesinde hazırlanan haftalık siyasi analiz programı “Siyasi Bakışlar”da, Suriye Rejimi, İran ve Rusya kuşatması altında kapsamlı bir saldırı ile karşı karşıya olan İdlib konuşuldu.

, 0 Yorum

Köklü Değişim Medya Ankara Temsilcisi Kadir KAŞIKCI’nın moderatörlüğünü yaptığı Siyasi Bakışlar programının konukları; Köklü Değişim Yazarları Sosyolog Süleyman UĞURLU ve M. Hanefi YAĞMUR idi.

İdlib kuşatması, dolar krizinin gerçek nedenleri ve Yemen’deki insanlık dramının konuşulduğu programda konuklar; yakın zamanda İdlib’e düzenlenmesi planlanan operasyon, operasyonla birlikte oluşacak göç dalgası ve Türkiye’nin göç politikası ile İdlib’de yaşanan insani dram hakkında görüşlerini dile getirdi.

Programın sürekli konuğu M. Hanefi YAĞMUR’un “Yakın Zamanda İdlib’e bir operasyon söz konusu mu?” sorusuna cevabı şu şekildeydi:

Programın diğer konuğu Sosyolog Süleyman UĞURLU da Türkiye’nin göç politikası ve İdlib’te yaşanacak insani dram hakkında şunları söyledi:

Her Cuma, saat 20:00’de Siyasi Bakışlar ve Değişim TV Facebook sayfalarından ve Değişim TV Youtube kanalından canlı olarak yayınlanan program, “Mü’minin ferasetinden sakının; Çünkü o Allah’ın nuru ile bakar”  hadisini şiar edinerek 5. Yılında da gündemin nabzını tutmaya ve söylenmeyeni söylemeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN